FIFA edetabelis 190. kohal asuv Mongoolia suutis Jaapani (FIFA 25.) vastu värava puhtana hoida 13 minutit, kuid kaane lõi kodumeeskonna väravalt Liverpooli hingekirja kuuluv, kuid hetkel Southamptoni klubis laenul olev Takumi Minamino. Kübaratriki tegi Bundesligas Bremeni Werderis mängiv Yuya Osako, jala said valgeks veel Daichi Kamada, Hidemasa Morita, Sho Inagaki (2), Junya Ito (2) Kyogo Furuhashi (2) ja Takuma Asano, omavärava lõi Khash Erdene Tuyaa.

Jaapan pääseb Aasia valiktsoonis järgmisse turniirifaasi, kui 3. juunil alistatakse koduväljakul Myanmar. Tänane mäng toimus Jaapanis Chibas, kuna Mongoolia ei saanud kohtumist võõrustada riigis valitsevate karantiinireeglite tõttu.

Kanada - Kaimaani mängus olid vastamisi maailma 73. ja 120. vutiriik, kes varem polnud omavahel veel kunagi kohtunud. Selles mängus hakkas väravasadu pihta 6. minutil. Kübaratrikiga sai hakkama 60. minutil vahetusest sekkunud Vancouver Whitecapsi 28-aastane ründaja Lucas Cavallini.

Kanada senine suurim võit jalgpallimurul pärines 2018. aasta CONCACAF-i tsooni Rahvuste liigast, kui septembrikuus alistati 8:0 USA Neitsisaared. MM-valiksarjas oli senine rekord 2011. aastal Saint Lucia vastu saavutatud 7:0 võit.

Jaapani suurim võit on olnud 1967. aastal Filipiinide vastu 15:0. Tänane võit platseerus neil selles edetabelis teisele kohale.