Lisaks Tallinna FCI Levadia – JK Tallinna Kalev kohtumisele lähevad teisipäeval, 1. märtsil vastamisi ka Pärnu JK Vaprus ja Paide Linnameeskond. Kolm kohtumist mängitakse päev hiljem, kui mõõtu võtavad JK Narva Trans – Tallinna JK Legion, Nõmme Kalju FC – FC Kuressaare ja Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora. Kõik võistkonnad astuvad väljakutele ka samal nädalavahetusel, kui peetakse teise vooru kohtumisi.

Hooaja viimased kohtumised on planeeritud 12. novembrile. Kalendrit koostades on arvestatud ka olukorraga, kus Eesti klubid pääsevad eurosarjades edasi ning selleks juhuks on ette nähtud alternatiivne mängude kava.

Kogu hooaja vältel saab kõigile Premium liiga mängudele lisaks staadionilt kaasa elada ka otsepildis ETV2, ETV+, Soccernet.ee ja Jalgpall.ee vahendusel. Kõik nädalavahetusel peetavad Premium liiga voorud (v.a. perioodil jaanipäevast 31. augustini) lõppevad pühapäevase ETV2 telemänguga, mille avavile kõlab kell 17.15. Uuendusena eelneb nendele telemängudele pooletunnine jalgpallistuudio, kus arutletakse vooru tähtsamate sündmuste üle. Tänavuse hooaja mängude kava on vaatajasõbralik nii staadionil kui ka telepildi vahendusel kaasaelajale, sest 180 kohtumise seas kattuvad vastasseisud ajaliselt vaid viiel korral.

Kalendrid on paigas ka Esiliigas ja Esiliiga B-s, seejuures saavad mõlemad avapaugu neljapäeval, 3. märtsil. Esiliiga hooaja avab kell 18.00 Tallinna FC Flora U21 ja liigasse tõusnud Viimsi JK vastasseis. Kõigis 36 Esiliiga voorus saab ühele kohtumisele kaasa elada Soccernet.ee otsepildis ning avavoorus on otsemänguks Pärnu JK ja Viljandi JK Tuleviku kohtumine. Esiliiga B hooaja esimene kohtumine peetakse samuti kell 18.00, kui vastamisi lähevad JK Tallinna Kalev U21 – Nõmme Kalju FC U21.

Kodune klubijalgpallihooaeg saab alguse juba sel kuul, kui 25. veebruaril selgitavad Superkarika võitja möödunud hooaja kaks parimat Levadia ja Flora. Kell 19.00 Sportland Arenal toimuva kohtumise pääsmed on saadaval Piletilevis. Kaks päeva hiljem, 27. veebruaril kell 19.00 läheb eetrisse jalgpallihooaja avasaade, kus lisaks Superkarika võitja autasustamisele loositakse ka Tipneri karikavõistluste veerandfinaalide paarid. Veerandfinaale mängitakse 8. ja 9. märtsil.

Premium liiga kalendriga saab lähemalt tuvuda siin, Esiliiga kalendriga siin ning Esiliiga B kalendriga siin.