Brighton läks kohtumist juhtima 13. minutil, kui võrku sahistas endine Unitedi ründaja Danny Welbeck. Võõrustajad jõudsid viigini 62. minutil, kui Bruno Fernandesi täpse söödu realiseeris väravaks Marcus Rashford. Manchesteri klubile kindlustas kümmekond minutit enne kohtumise lõppu võidu Mason Greenwood. Resultatiivse söödu sai kirja Paul Pogba.

Esiviisikuklubidest oli võistlustules ka Tottenham Hotspur, kes tegi 2:2 viigi Newcastle Unitediga. Joelinton viis 28. minutil Newcastle'i juhtima, aga Harry Kane väravad 30. ja 34. minutil andsid juhtohjad Tottenhami kätte.

Londoni klubi jahtis teisel poolajal ka kolmandat väravat, kuid ebaõnnestunult. Lõpuks jõudis väravani hoopis Newcastle, kui Joseph Willocki 85. minuti tabamus tõi kodumeeskonnale vajaliku viigipunkti.