Dinamo kaotas kaheksandikfinaali avamängus võõrsil Tottenham Hotspurile 0:2, kuid suutis täna lisaaja järel kodus võita 3:0. Horvaatia tippklubi kangelaseks tõusis Mislav Orsic, kes sai hakkama kübaratrikiga, lüües värava 62., 82. ja 106. minutil.

Arsenal kaotas küll kodus Olympiakosele 0:1, kuid kuna avamäng võideti 3:1, marssis Põhja-Londoni tippklubi veerandfinaali. Täna lõi ainsa värava teise poolaja alguses Youseff El Arabi. Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein Arsenali koosseisu ei kuulunud.

Itaallaste AS Roma võitis võõrsil Donetski Šahtari 2:1 ja pääses edasi üldskooriga 5:1. Molde võitis kordusmängus Granadat 2:1, kuid kokkuvõttes sai tulemusega 3:2 edasi Hispaania klubi.

Manchester United sai tänu Paul Pogba 48. minuti väravale võõrsil jagu AC Milanist 1:0 ja pääses edasi üldskooriga 2:1.

Lisaks jõudsid kaheksa parema hulka Villarreal, kes võitis kordusmängus Kiievi Dünamo 2:0 (kokkuvõttes 4:0), Praha Slavia, alistades Glasgow Rangersi 2:0 (kokku 3:1), ja Amsterdami Ajax, kes mängis üle Young Boysi 2:0 (kokku 5:0).