Daily Mirror kirjutab, et United murrab kõvasti pead, kuidas asendada viimases 19 kohtumises vaid 3 väravat löönud Prantsuse ründajat Anthony Martial.

"Prantslane peab kiiresti arenema, kui tahab Old Traffordile jääda," kirjutab ajaleht, nimetades tema võimalikeks asendajateks Harry Kane'i ja Haalandit.

Kolmest selle hooaja väravast kaks lõi Martial 9:0 võidumängus kümnemehelise Southamptoni vastu, kes oli selleks ajaks juba valge rätiku ringi visanud. Pühapäevase 2:0 võidu järel Manchester City vastu tõi Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer aga just teda nimeliselt oma parima mängijana välja.

Martialil avaneb ilmselt võimalus end lähiajal veelgi tõestada, sest vigastustega on kimpus Marcus Rashford ja Edinson Cavani, keda polnud neljapäeval Euroopa liiga kaheksandikfinaali avamängus AC Milani vastu (1:1) koosseisuski.

Mirrori teatel läheb United sel suvel mängijateturule uut ründajat jahtima ning just Erling Braut Haaland ja Harry Kane olevat klubi radaril.

ESPN kirjutas 8. märtsil, et Erling Haaland on hetkel Euroopa tippklubide silmis number üks ihaldusobjekt. Kui Inglismaal Leedsis sündinud 20-aastasele norralasele anda vabad käed, võiks ta valida endale ükskõik millise A-kategooria meeskonna maailmas.

2019. aasta detsembris, kui Haaland liitus Dortmundi Borussiaga, olid noormehe teenetest väidetavalt huvitatud ka Manchester United ja Torino Juventus. Bundesliga klubiga liitudes sõlmis ta nendega nelja ja poole aasta pikkuse lepingu, mida Dortmund täna veel pikendama pole tõtanud.

ESPN usub, et järgmine üleminek võiks Haalandil toimuda just sel suvel, aasta enne seda, tema eest tuleks lepingu järgi tasuda 75 miljoni euro suurune väljaostusumma. Sel aastal saaks Dortmund tema eest arvatavasti vähemalt kaks korda suurema rahapataka ning kui klubi ei suuda Bundesligas kuuendalt kohalt tõusta esinelikusse ja pääseda Meistrite liigasse, võib neil seda raha väga vaja minna.

Unitediga seob Haalandit peatreener Solskjaer, kelle käe all mängis ta teismelisena Norra klubis Molde. Lisaks Unitedile seisavad usutavasti järjekorras ka Chelsea ja Manchester City. Erlingu isa Alf-Inge Haaland mängis Manchester Citys aastatel 2000-2003.