926 TalTechi spordihoonesse kogunenud pealtvaatajat nägid avapoolajal üsna kaootilist tõusude ja mõõnadega korvpallimatši. Ülikoolisats läks kohtumist 7:0 juhtima, aga Kalev/Cramo vastas sellele 15:0 spurdiga ning kaks minutit enne avaveerandi lõppu olid külalised peal 21:10. Kuid siis jäid kalevlased taas neljaks minutiks kuivale, mistap võõrustajad tegid omakorda 9:0 spurdi.

Seejärel asi normaliseerus. Kalev/Cramo esimese poolaja viimase rünnaku sai enda õlule Mikk Jurkatamm, kes võttis vanema venna Taavi ette ning tema osavast lähiviskest läksid külalised pikemale puhkusele 39:33 eduseisus. Kolmandal veerandil rebis valitsev Eesti meister eest juba kümnega ning poolteist minutit enne normaalaja lõppu oli nende edu näiliselt kindel 65:56. Kuid Kasper Suuroru vedamisel vähendas TalTech vahe kolmele, kuus sekundit enne matši lõppu söötis kalevlane Mikk küljeaudist palli vastaspoolt esindava venna Taavi pihku, ent tolle üsna raske kaugvise ei tabanud. Nii said kalevlased 67:64 skooriga tabelisse seitsmenda järjestikuse võidu.