Paide läks kohtumist 34. minutil juhtima, kui keskkaitsja Dehninio Muringen suunas väravasse Andre Frolovi pealelöögi. Poolajapausile mindi aga külaliste 2:0 juhtimisel, sest 44. minutil tegi skoori ka Herol Riiberg.

Teisel poolajal sai kaks tabamust kirja vahetusest sekknud Mechini Gomis, mõlemale väravale tegi eeltöö Sergei Mošnikov.

Hooaja viienda võidu teeninud Paide kerkis tabelis Kuresaarega kuuendat kohta jagama, kuid saarlastel on mäng varuks.

Sarnaselt Paidele Konverentsiliigas konkurentsist langenud Tallinna Levadia ei suutnud aga võidulainele naasta, sest võõrsil mängiti Tartu Tammekaga 0:0 viiki.

Levadia hoiab hetkel 48 silmaga esikohta, Flora jääb neist punkti kaugusele. Tammeka on 17 punktiga üheksandal ehk eelviimasel kohal.

Päeva viimases kohtumises võõrustab Flora Narva Transi.