Kalju alustas avaminutitest Harju värava survestamist ning paarikümne minuti möödudes saatiski neid edu. Pavel Marini pika söödu järel pääses väravavahiga silmitsi Alex-Matthias Tamm, kes 24. minutil kodumeeskonna juhtima viis. Poolajapausile mindi Kalju 1 : 0 eduseisus.

Teisel poolajal oli Harju Laagri rohkem mängus sees ning 73. minutil oldi lähedal viigiväravale, kuid Karel Eerme käärlöök tabas latti. Viimastel minutitel avanes kodumeeskonnal suurepärane šanss eduseis kahekordistada, vaid Ivans Baturinsi tõrje päästis Harju kõige hullemast.

„Saime võidu kätte tahte pealt. Päeva lõpuks on kolm punkti taskus, mille järele me siia mängu ka tulime. Oli kõva võitlus. Me teadsime juba enne mängu, et võimalused liini taha söötudeks tekivad,“ kommenteeris Tamm enda löödud väravat ja kohtumist Soccernetile.

Võidu teeninud Nõmme Kalju tõusis 27 punktiga tabeli viiendale reale. Harju JK Laagri on 14 punktiga liiga punane latern.

Päeva esimeses kohtumises Kadrioru staadionil mängisid Tallinna Kalev ja Pärnu Vaprus 1 : 1 viiki.