Kohtumine peeti New Jerseys MetLife'i staadionil rekordilise 82 262 inimese ees. Mängu alustas Unitedi uue kaptenina Bruno Fernandes, kes lõi ka matši avavärava 30. minutil. Unitedi teise tabamuse eest kandis hoolt Jadon Sancho, kes lõi 37. minutil võimsa löögi ristnurka.

Arsenalil avanes mõlemal poolajal rohkelt võimalusi, kuid punakuradite väravavõrke lahti muukida ei suudetud. Pärast matši peeti veel lisaks penaltiseeria, mille suutis United samuti võita tulemusega 5 : 3.

Vaatamata võidule, ei kulgenud kohtumine Unitedi jaoks kadudeta. Vahetult pärast poolajapausi pidi vigastuse tõttu väljakult lahkuma Amad Diallo.

Manchester United peab järgmise hooajaeelse sõpruskohtumise Eesti aja järgi kolmapäeva varahommikul, kui kohtutakse Wrexham AFC-ga. Arsenal kohtub neljapäeval FC Barcelonaga.

Uus Inglismaa kõrgliiga hooaeg saab avapaugu 11. augustil, kui liiga uustulnuk Burnley võõrustab Manchester Cityt.