Tasavägise ja korvidevaese avaveerandi järel olid tablool viiginumbrid 15:15. Teise veerandi alguses oli kodumeeskond koguni seitse esimest minutit kuival ning Kalevi edu kärises selle ajaga 30:15-le. Poolajavile eel suutsid tartlased vahet vähendada ja pikale pausile mindi seisul 26:35.

Kolmanda veerandi lõpuks oli kalevlaste edu 13 silma, 62:49. Otsustava 13:2 vahespurdi tegid tiitlikaitsjad viimase veerandi esimese kuue minutiga, mil vahe kasvas juba 75:51-le.

Mikk Jurkatamm viskas Kalevi parimana 17 punkti ja hankis 8 lauapalli, Ben Shungu panustas võitu 16 silma, 7 lauda ja 5 resultatiivset söötu. Rauno Nurger tõi 11 silma ning kaksikduubli teinud Kregor Hermet 10 punkti ja 10 lauda.

Märt Rosenthal jõudis tartlaste parimana 12 punktini, kuid tabas mängust 14-st viskest vaid viis. Ükski teine tartlane kahekohalise punktisummani ei jõudnud.

Kalevil on võimalus meistritiitel kindlustada juba teisipäeval, kui seeria kolmas mäng on Tallinnas Tondiraba jäähallis.