Liverpool asus kohtumist juhtima 32. minutil Trent Alexander-Arnoldi väravast. Avapoolaja teisel üleminutil suutis võõrustajate poolelt Timothy Castagne seisu viigistada. 53. minutil viis Ryan Gravenbach Liverpooli taas juhtima. 72. minutil vormistas lõppseisu Diogo Jota.

Liverpooli jaoks on viimased nädalad olnud keerulised. Esmalt viigistati Premier League’is Manchester Unitediga 2:2 ja seejärel kaotati Crystal Palace’ile 0:1. Sellega anti käest liiga esikoht. Lisaks kaotati Euroopa liiga veerandfinaalis kahe kohtumise kogusummas Atalantale 1:3.

Premier League’i turniiritabelis on esikohal Londoni Arsenal 74 punktiga. Liverpool on teine samuti 74 punktiga. Kolmandat kohta hoiab Manchester City 73 silmaga. ManCity’l on siiski üks kohtumine varuks. Arsenalil ja Liverpoolil on hooaja lõpuni viis kohtumist, ManCity’l kuus.