Newcastle vastas Bernardo Silva juhtväravale kahe tabamusega, kui avapoolaja lõpus jõudsid kaheminutilise vahega väravani Alexander Isak ja Anthony Gordon.

Kodumeeskonna 2:1 edu püsis 74. minutini, mil pikalt vigastuspausilt naasnud Kevin De Bruyne viigistas. Belglane oli vahetusest mängu sekkunud vaid viis minutit varem. Külaliste võiduvärav sündis lisaminutitel, kui samuti vahetusest sekkunud 20-aastane norralane Oscar Bobb saatis palli võrku De Bruyne`i suurepärase eeltöö järel.

Kui Liverpoolil on 20. vooru järel liidrina 45 punkti, siis Cityl on nüüd tabelis 43 silma. Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Newcastle jätkab 29 punktiga 10. kohal.

Teises tänases mängus alistas Chelsea Cole Palmer`i poolt realiseeritud penaltist Fulhami 1:0 ja tõusis 31 punktiga kaheksandaks.