Quadide võistlusklassis saavutas esikoha selle hooaja USA-s võistelnud Kevin Saar (Pärnu Motoclub), teisena lõpetas Euroopa meistrivõistluste pronksmedalist Karl Robin Rillo (Redmoto Racing) ning kolmandaks tuli Rasmus Sõna (Redmoto Racing). Esikolmik kuulub ka tänavusse quadide Rahvuste krossi koondisesse.

Saar oli enda võistluspäevaga Lange Motokeskuses rahul. „Kaks sõiduvõitu ja kvalifikatsioonivõit. Midagi paremat ei saagi tahta,“ muigas ta.

Värske EM-i pronksi omanik ja ka tänavune quadide Eesti meister Karl Robin Rillo jäi nii enda võistluspäeva kui ka terve hooajaga rahule. „Ei ole kohale jõudnud, mida kõike me sel aastal saavutanud oleme,“ tõdes Rillo.

Vaatamata tehnilistele probleemidele võidutsesid külgvankrite klassis Markus Normak/Lari Kunnas (Motospordiklubi GasGas). Nende järel tulid lätlased Janis Jegorovs/Peteris Jegorovs ning kolmandana lõpetasid Ülar Karing/Oliver Sebastian Lamp (RXT Motoklubi).

Hooaja kokkuvõttes läks külgkorvide Eesti meistritiitel Normaku ja Kunnase ekipaažile. „Tulemus oli lõpuks nii nagu ta pidi olema,“ sõnas Normak rahulolevalt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid