Eesti koondis kaotas esimese poolaja 39 : 42, aga kolmandal veerandil said võõrustajad mängu lippama ning kuus minutit enne matši lõppu olid sinisärgid peal ühe punktiga. Kuid otsustavatel hetkedel näitas Tšehhi koondis külmemat närvi ja eestlased alustasid kodust turniiri valusa kaotusega. Delfi pani korvpallikoondislaste esitusele hinded.

Kristian Kullamäe 4-. Siim-Sander Vene puudumisel kapteni kohuseid täitva Kullamäe statistikarida oli enam-vähem okei: mängujuht tõi 31 minutiga 12 punkti (visked platsilt 4/9 ja vabaviskejoonelt 2/2) ning andis viis korvisöötu. Teisalt hooti kadus Eesti rünnakutest rütm ja voolavus, mis peaks olema just mängujuhi vastutada. Lisaks oodanuks Kullamäelt selgemat liidrirolli astumist – kui tšehhide suurim staar Vit Krejci võttis rasketel hetkedel ohjad üle, siis 24-aastane eestlane jäi pigem varju.