Veel loetud minutid enne kohtumise lõppu juhtis mängu koduvõistkond 113 : 110, ning ühus oli rohkelt intriigi. Favoriidikoormat kandnud Boston lõpetas kohtumise aga võimsa 18 : 7 spurdiga, kustutades sellega Hawksi edasipääsulootused.

Võitjate parim oli Jaylen Brown, kelle kontosse kogunes 32 punkti ja viis lauapalli. Teda toetas Jayson Tatum 30 punktiga. Hawksi resultatiivseimaks tõusis Trae Young, kes kostitas külalisvõitskonda 30 punkti ja kümne resultatiise sööduga.

Kohtumise tipphetked:

4 : 2 seeriavõidu võtnud Boston Celtics läheb idakonverentsi poolfinaalseerias vastakuti Philadelphia 76ers-iga. Teises ida poolfinaalis kohtuvad Miami Heat ja New York Knicks.

Läänekonverentsis on selgeks saanud üks poolfinaalpaar, kus kohtuvad Denver Nuggets ja Phoenix Suns. Los Angeles Lakers ja Golden State Warriors juhivad mõlemad oma veerandfinaalseeriat 3 : 2, vastavalt Memphis Grizzlise ja Sacramento Kingsi vastu.