Mängu avaveerandi võitis kodumeeskond tulemusega 14:13 ja poolajavileks oli Viimsi edu 30:29. Kolmandal veerandil jätkus tasavägine mäng ning selle lõpuks olid tablool viiginumbrid 50:50.

TalTech juhtis veel kaks ja pool minutit enne normaalaja lõpusireeni 60:59, kuid siis viisid Siim-Markus Posti ja Devin Lee Harrise visked kodumeeskonna ette 63:60. Lõpuminutil patustas TalTech kahe pallikaotusega ning Harrise üks tabav vabavise 13 sekundit enne lõppu kindlustas Viimsile sisuliselt võidu. Lõppskoori 66:60 vormistas Ronalds Zakis.

Harris ja Zakis olid Viimsi resultatiivseimad võrdselt 16 punktiga, Karl-Johan Lips viskas 14 silma ja hankis 12 lauapalli. TalTechi parimana kogus Oliver Metsalu 22 punkti ja 11 lauda.

Mõlema meeskonna visketabavus oli kehv - Viimsil mängust 32% ja TalTaechil 36%.

Seeria 3:0 võitnud Viimsi poolfinaali vastane on ilmselt Kalev/Cramo, kes juhib oma veerandfinaali Kalev/Audentse vastu mängudega 2:0.