Kaks Kalev/Cramo leegionäri lahkuvad meeskonnast, asemele tuleb uus mängujuht

 (14)
Kalevi vigastatud leegionärid Antino Jackson ja Zach Smith
Kalevi vigastatud leegionärid Antino Jackson ja Zach SmithAndres Putting

Kalev/Cramo korvpalliklubi on loobunud mängujuht Antino Jacksoni teenetest. Tegemist on juba teise suvel palgatud leegionäriga, kes Eesti meistermeeskonnast lahkub, sest Kalevi juurde ei jää ka Dwight Coleby.

Jackson jälgis eilset Kalevi VTB Ühisliiga hooaja avamängu Himki vastu platsi kõrvalt ning korvpalliportaali Sportando andmetel oli selle põhjuseks asjaolu, et mängujuht on klubist lahkumas.

Cramo mänedžer Kaarel Sibul kinnitas Delfile ja Eesti Päevalehele, et Sportando avaldatud info vastab tõele. "Jah, leping on lõpetatud. Ta lahkub homme hommikul lennukiga," sõnas Sibul.

Küsimusele, mis põhjusel mängujuhist loobuti, vastas mänedžer: "Ta oli katseajal ning kontrollmängude põhjal jäi mulje, et ta ei ole veel valmis sellisel tasemel mängima. Seetõttu olime kahjuks sunnitud lepingu lõpetama."

Kalevil on juba uus mees välja valitud ning ilmselt jõuab ta sel nädalal Tallinna. "Võib-olla saabub ta juba kolmapäeval," sõnas Sibul. Mängija nime mänedžer veel avaldada ei soovinud.

Uue mehena liitub sel nädalal Kaleviga ka korvialune jõud Ryan Richards. Kalevi teine leegionärist tsenter, Zach Smith murdis kontrollmängus Kaunase Žalgirisega käeluu ja taastub hetkel vigastusest.