FaZe Clani eest mängiv eestlane läks turniiri avaringis vastamisi Okeaania regiooni parima meeskonna FlyQuestiga. Austraalia mängijatest koosnev tiim pakkus maailma edetabeli neljandal real paiknevale FaZe’ilt tugevat vastupanu, viies seeria avamängu lisaajale ning olles sellele lähedal ka teises lahingus, kuid lõpuks näitas FaZe siiski oma 2:0 (16:13, 13:11) paremust. Seeriat rahulikult alustanud Kool näitas teises mängus juba suurepärast minekut, olles oma meeskonna parim mängija K-Dga 24-12 ning teenides 1.57 reitingu. Kahe mängu kokkuvõttes oli FaZe’i parimaks mängumeheks Läti snaiper Helvijs „broky“ Saukants.

Kolmapäevase mängupäeva esimestes kohtumises astusid võistlustulle ka maailma esikümnesse kuuluvad MOUZ ja G2. Üleilmse reitinguedetabeli kolmandal kohal paiknev MOUZ jäi pärast avamängu 32. kohta hoidva Sashi vastu kaotusseisu, kuid võitis seeria siiski 2:1(11:13, 13:7, 13:5). Värskendatud koosseisuga mängiv G2 alistas kevadhooaja lõpus heas hoos olnud TheMongolzi 2:0 (13:11, 16:13.

Võitjad teenisid koha viis päeva kestva turniiri veerandfinaalides, kaotajad peavad veerandfinaali eest võitlema läbi viimase võimaluse ringi, kuhu langevad kõik avaringis kaotanud meeskonnad, kellest üks pääseb veerandfinaalidesse. Esimene veerandfinaal toimub neljapäeval algusega kell 21.00, ülejäänud aga reedesel mängupäeval, mis algab kell 14.30. Edasised vastasseisud ja täpsem ajakava on veel selgumisel. E-spordi maailmakarikavõistluste Counter-Strike’i turniiri võitja selgub pühapäeval, 21. juunil kell 21.00 algavas finaalmängus.