Paide asus kohtumist juba 10. minutil juhtima, kui Henri Perkil õnnestus küll Robi Saarmaa kauglöök tõrjuda, kuid Andre Frolov koksas tagasipõrkunud palli läbi väravavahi jalgade võrku. Kümme minutit hiljem lõi Promise David aga viigivärava ja 1:1 seisul mindi ka poolajapausile.

Kohe teisel poolaja alguses haaras Kalju eduseisu, sest Nikita Baranov lõi õnnetu omavärava. Paide sellele enam vastata ei suutnud ja nõmmekad teenisid 2:1 võidu.

Liigatabelis on Kalju nüüd 13 punktiga teine ja Paide 12 silmaga kolmas.

Päeva teises kohtumises alistas Tallinna Flora võõrsil 3:1 Pärnu Vapruse. Flora haaras avapoolajal Maksim Kalimullini, Mark Anders Lepiku ja Rauno Alliku tabamustest 3:0 eduseisu, Vapruse auvärava lõi 86. minutil penaltist Kevin Kauber.

Tiitlikaitsja Flora on 11 punktiga neljas ning Vaprus kolme silmaga viimane ehk kümnes.