Madridi Real sõitis 31. vooru kohtumises külla Mallorcale ning suutis mõlemapoolsete võimalustega kohtumise kallutada enda kasuks 1:0. Reali ainsa värava lõi prantslane Aurelien Tchouameni, kes saatis 48. minutil võrku pea 30 meetrilt sooritatud kauglöögi.

Laupäeva hilisõhtul kirjutas tabelisse kolm punkti ka FC Barcelona, alistades võõral väljakul 1:0 Cadizi. Kataloonia klubile tõi võidu Joao Felixi 37. minutil nurgalöögijärgses olukorras sooritatu käärlöök.

31. vooru järel jätkab 78 silmaga LaLiga tipus Madridi Real, Barcelona kaotab neile kaheksa punktiga. Kataloonia klubil on aga järgmises voorus võimalik vahet vähendada, kuna täpselt nädala pärast minnakse Madridi kodustaadionil Santiago Bernabeul omavahel vastamisi.

Madridi Real ja Barcelona on käimasoleval hooajal kohtunud kaks korda: oktoobri lõpus teenis pealinnaklubi Hispaania kõrgliiga raames 2:1 ja jaanuarikuises superkarika finaalis 4:1 võidu.