Borussia asus Eindhovenis juhtima 24. minutil, kui väravani jõudis endine PSV mängumees, hollandlane Donyell Malen.

Kodumeeskond viigistas teise poolaja alguses Luuk de Jongi realiseeritud penaltist, mille teenis Malik Tillman, kelle vastu tegi vea Mats Hummels. Rohkem väravaid Hollandis ei nähtud ning kordusmängu eel on kõik täiesti lahtine.

Eelmise aasta finalist Milano Inter domineeris kodumängu Milano Atletico vastu ning sai teenitud 1:0 võidu tänu Marko Arnautovici 79. minuti väravale, mis sündis kontrarünnakul.

Juba enne seda oli teise poolaja alguses vahetusest sekkunud Arnautovicil paar head võimalust, kuid ta ei suutnud palli lähilöökidest võrku saata. Austria koondislane oli platsile saanud pärast seda, kui vigastuse tõttu pidi lahkuma Interi ründetäht Marcus Thuram.

Homme on kahes viimases kahesandikfinaali avamängus vastamisi FC Porto ja Arsenal ning Napoli ja Barcelona.