Maurizio Sarri juhendatava Lazio võiduvärav sündis 69. minutil, kui Ciro Immobile realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Itaalia klubi teenis penalti, kui Dayot Upamecano tegi taanlase Gustav Isakseni vastu ohtliku vea ja sai selle eest ka punase kaardi.

Bayern suutis viimased 20 minutit vähemuses mängides vastu pidada ning kordusmängule Münchenis minnakse minimaalses kaotusseisus.

Kuigi sakslased valdasid rohkem palli, ei lennanud ükski nende 17-st pealelöögist Lazio värava raamidesse.

See oli Thomas Tucheli juhendatavale Bayernile juba teine kaotus viie päeva jooksul, sest nädalavahetusel jäädi koduliigas alla Bundesliga liidrile Leverkuseni Bayerile 0:3.

Teises tänases mängus suutis Real Sociedad Pariisi Saint-Germaini kuival hoida kuni 58. minutini, mil nurgalöögi järel jäeti Kylian Mbappe valveta ja Prantsuse koondise ründetäht avas skoori. Teise palli saatis hispaanlaste võrku tosin minutit hiljem noor prantslane Bradley Barcola.

Mängu avapoolajal olid paremad võimalused olnud Real Sociedadil.

Teisipäevastes mängudes võitis Manchester City võõrsil FC Copenhageni 3:1 ja Madridi Real samuti võõral väljakul RB Leipzigi 1:0.