Kodusaalis tegutsenud Pärnu tegi tallinlastele juba esimesel poolajal uut ja vana, sest nad võitsid avaveerandi 31:12 ning pikemale mõttepausile läksid suvepealinlased juba 53:29 eduseisus. Mänguks Pärnu spordihallis ei läinudki, sest võõrustajad käristasid 415 pealtvaataja ees vahe teisel poolajal enam kui 40 silmale ning nad võitsid matši lõppeks 104:63.

Mängust 62 viskest 39 tabanud Pärnu parimatena tõid Dijkstra 23, Saimon Sutt 17 ning Troy Barnies ja Robert Valge mõlemad 13 silma. Lustida said ka mängujuhid, sest Siim-Markus Post jagas lausa 14 ning Isaiah Hart kaheksa korvisöötu. Kalevi parim oli tosina silmaga Mario Paiste.

Pärnul on tabelis kuus võitu ja kümme kaotust, millega nad on tabelis 12. kohal. Viimane play-offi joone peale olev meeskond TalTech/Opibet on võitnud kaheksa kohtumist. Kalev/Snabb on kahe võiduga liiga punane latern, sealjuures on meeskond kaotanud 14 matši järjest.