Esimene poolaeg kulges suurema osa ajast punkt-punktis ja 20 minuti järel oli seis 36:36. Kolmanda veerandi järel läks Anadolu Efes 60:57 ette, aga viimasel perioodil polnud kodutiimil Baskonia rünnakule enam midagi vastu panna.

Täna 27. sünnipäeva tähistav Kotsar kuulus Baskonia algviisikusse, mängis 20 minutit, aga punktiarvet ei avanud. Keskmängija eksis nii kahel kahepunkti- kui ka kahel vabaviskel. Lauapalle kogunes Kotsarile 5, sööte ja blokke 1 ning pallikaotusi 3. Baskonia algviisikusse pääses ka Raieste, kes sai 11 minuti jooksul kirja 1 lauapalli ja 1 pallikaotuse.

Baskonia resultatiivseim oli 28 punkti visanud Markus Howard. Codi Miller-McIntyre oli 14 punkti, 9 lauapalli ja 10 sööduga lähedal kolmikduublile, 14 punkti jäi ka Vanja Marinkovici arvele. Chima Moneke tõi 13 ja Tadas Sedekerskis 11 punkti. Anadolu Efesi kasuks viskas Shane Larkin 23 punkti.

Baskonia on tänavu Euroliigas saanud 9 võitu ja 7 kaotust, millega hoitakse tabelis üheksandat kohta. Efes on 7 võidu ja 9 kaotusega 13. positsioonil.

Mängu tipphetked:

Kaunase Žalgris kaotas kodusaalis Barcelonale 80:85, kuigi neli minutit enne lõppu oldi veel 80:77 ees. Žalgirise kasuks viskas 18 punkti Laurynas Birutis, Barcelonale tõi Nicolas Laprovittola 18 punkti. Viienda kaotuse järjest saanud Žalgiris on 5 võidu ja 11 kaotusega langenud 16. kohale, Barcelona on 11 võidu ja 5 kaotusega teine.