Karol Metsa koduklubi St. Pauli võõrustas Saksamaa esiliigas Nürnbergi. Kodumeeskond läks neljandal minutil Elias Saadi väravast juhtima, ent 20 minuti möödudes tõi Kanji Okunuki tabloole viigi. Kuid teisel poolajal tegi St. Pauli sotid selgeks, sest Johannes Eggestein skooris 49. ja 56. minutil, kohtuniku antud lisaminutitel lisasid omalt poolt ühe tabamuse Etienne Amenyido ja Connor Metcalfe.

Eesti koondise keskkaitsja Mets mängis kõik 90. minutit. St. Pauli on 19 punktiga Saksamaa esiliiga liider, neile järgnevad HSV ja Kaiserslautern 17 ning Hannover, Düsseldorf ja Kiel 15 silmaga.

Šveitsi kõrgliigas alistas Grasshoppers 3:0 Yverdoni, 20-aastane kaitsja Maksim Paskotši pääses võitjate poolel väljakule lisaminutitel. Kaheksa punkti kogunud Grasshoppers on koduses meistrisarjas tosina meeskonna seas üheksas.

Ungari meistriliigas oli Ujpest 2:0 üle Diósgyőri VTK-st. Sealgi sai võitjate poolel noor ründaja Oliver Jürgens väljakule lisaminutitel, koondise keskkaitsja Märten Kuusk vaatas tervet kohtumist pingilt. 17 punkti kogunud Ujpest on Ungari kõrgliigas kolmandal kohal.

Tšehhi První ligas alistas Vlasi Sinjavksi koduklubi Slovacko 2:0 Teplice, Eesti koondise äär sai kirja 89. minutit. Sinjavski leivaisa on sealses meistrisarjas neljas.