Liigatabeli punane latern Harju asus kohtumist juhtima 27. minutil, kui Kaspar Rõõmussaare suurepärase üle liinide tehtud tõste järel suunas palli võrku Aleksandr Ivanjušin. Järgnevad minutid avapoolajal oli domineerivamaks pooleks Kalju, kuid Harju väravalukku lahti muukida ei suudetud. Kodumeeskond läks poolajapausile 1:0 eduseisus.

Teisel poolajal jätkas külalistiim viigi jahtimist. Esimesena suutis nõelata taas Harju, kui Taaniel Usta lõi 58. minutil seisuks 2:0. Värava järel toimunud vahetuste virr-varri järel sekkus aga mängu VAR. Pärast seitsme (!) minuti pikkust pausi jõudis mängu peakohtunik Grigori Ošomkov otsusele, et Jako Kariste mängis väravale eelnenud olukorras käega. Tabamus tühistati ning kodumeeskonna eduseis püsis minimaalne.

Pinge püsis laes kohtumise viimaste sekunditeni ning VAR-i ülevaatuse tõttu lisati mängule koguni 11 üleminutit. Mängu 103. minutil sekkus taas mängu videokohtunik, kuid leiti siiski, et Harju tegutses karistusalas määrustepäraselt. Kui täis oli tiksunud 16 üleminutit vilistas peakohtunik matši lõppenuks. Harju teenis koduväljakul magusa 1:0 võidu.

Võidupunktid tabelisse kirjutanud Harju on vaatamata tänasele triumfile 21 punktiga liiga punane latern. Nõmme Kaljul on tabelis 42 punkti, millega jagatakse mängu vähem pidanud Pärnu Vaprusega kolmandat kohta.