Zürich alistas Euroopa liiga kolmanda eelringi korduskohtumises Põhja-Iirimaa meeskonna Linfieldi 3:0. Kahe mängu kokkuvõttes jäi Zürich peale 5:0. Mets jäi tänases matšis vahetusmängijate pingile, avakohtumises oli Mets väljakule pääsenud 62. minutil.

Euroopa liiga play-off’is läheb Zürich nüüd vastamisi Šotimaa klubiga Heart of Midlothianiga. Selle seeria võitja pääseb Euroopa liiga alagrupiturniirile, kaotajata jätkab Konverentsiliiga põhihooajal.

Euroopa liiga kolmandas eelringis oli neljapäeva õhtul väljakul ka Vlasi Sinjavski tööandja FC Slovacko. Koduväljakul mänginud Slovacko tegi Istanbuli Fenerbahcega 1:1 viigi. Kahe mängu kokkuvõttes pääses Euroopa liiga play-off’i Fenerbahce skooriga 4:1. Sinjavski pääses korduskohtumises väljakule matši 84. minutil.

Slovacko läheb Konverentsiliiga play-off’is nüüd vastamisi Rootsi suurklubi Stockholmi AIK-iga. AIK alistas Konverentsiliiga kolmandas eelringis penaltiseeria järel Põhja-Makedoonia tiimi Shkendija.

Konverentsiliiga kolmandas eelringis olid võistlustules Joonas Tamm ja Frank Liivak. Tamme tööandja FCSB alistas koduväljakul Slovakkia klubi DAC 1904 skooriga 1:0. Kahe mängu kokkuvõttes jäi FCSB peale 2:0. Avamängus lõi ainsa värava mäletatavasti just Tamm. Korduskohtumises tegi Tamm kaasa kõik 90 minutit.

Konverentsiliiga play-off’is läheb FCSB nüüd vastamisi Norra meeskonna Stavangeri Vikingiga, kes alistas kahe mängu kokkuvõttes 5:2 Liivaku koduklubi Sligo Roversi.

Korduskohtumise võitis Rovers koduväljakul 1:0. Liivak tegi korduskohtumises kaasa kõik 90 minutit. 74. minutil teenis Liivak penalti, mida ta läks ka ise lööma. Sellel sooritusel eestlane aga eksis.