Paide alustas matši soliidselt ning avapoolajal näidati Brüsselis head mängu. Teisele poolajale tuli Paide samuti hea energiaga ning teravust tekitati ka vastaste kastis. Teise poolaja alguses andis Kristofer Piht terava palli Anderlechti trahvikasti ning pall jõudis Robi Saarmale. Kohe oli kohal ka Wesley Hoedt, kes läbi Saarma jalgade palli minema rammis. Kohtuniku vile selles olukorras aga vaikis ning penaltit Paidele ei antud.

59. minutil tegi Anderlecht kolm vahetust korraga ning tõi ründesse värskust juurde. See tõi ka murrangu. Ka Tallinnas tabamuse kirja saanud Fabio Silva avas 62. minutil skoori. 72. minutil tegi Silva eeltöö Michael Murillole. 75. minutil vormistas Murillo kohtumise lõppseisu.

Brüsseli Anderlecht vs Paide Linnameeskond.

Anderlechti eurohooaeg jätkub nüüd Konverentsiliiga play-off’is, kus minnakse vastamisi Berni Young Boysi ja KuPS-i duelli võitjaga. Avamängu võitis Young Boys võõrsil 2:0.