Kahel korral nokdauni löödud Hendrik Themas: olin flegma

 (2)
Number One Fight Show 11.
Kohtunik luges kahel korral Hendrik Themasele sekundeid.Foto: Karli Saul

Laupäeval Tondiraba jäähallis toimunud võitlusgalal Number One Fight Show comebacki teinud Edvin Erik Kibusele alla jäänud Hendrik Themas tunnistas, et ei tundnud end sõiduvees olevat ning jättis mitmed trennis harjutatud liigutused tegemata.

2016. aastal sportlaskarjäärile joone alla tõmmanud 2009. aasta taipoksi Euroopa meister lõi Themase teises raundis kahel korral nokdauni, kuid kohtuniku sekundite lugemise ajal säilitas endine kümnevõistleja alati selge silmavaate.

"Edvin töötas ilusti, oli aktiivne, viskas palju lööke ja liikus hästi. Ma ise polnud aga sõiduvees, olin kuidagi flegma, puudus särts, kiirus, teravus. Esimene-teine raund kramplikult midagi üritasin. Trennis harjutatud asju ei teinud. Kolmandas raundis oli enesetunne sama, lisaks kaotusseisus, selg vastu seina ja puhtalt iseloomuga läksin ja võitlesin selle raundi endale. Oli nagu oli, ka selliseid päevi tuleb ette," kommenteeris Themas, kelle profikontol on nüüd 13 võitu ja 11 kaotust.

Themas tõdes, et jäi ringis terveks ning alustba sel nädalal uuesti aktiivselt treenimist. "Pühapäevase sparringutrenni jätsin vahele. Uuel nädalal siiski alustan liigutamist. Sport on mu elu ja treenimine puhas nauding," lisas ta.

Järgmist matši Themasel veel paigas pole.

Loe lisaks: Võiduka comebacki teinud Edvin Erik Kibus: tundsin, nagu oleksin reisilt koju jõudnud