TUTVU TERVISERAJAGA: Kuremaa Tervisrada


TUTVU TERVISERAJAGA: Kuremaa Tervisrada
Kuremaa terviserada

Jõgevamaalastele pakuvad häid spordivõimalusi Kuremaa terviserajad koos Kuremaa ujulaga. Radade algus asub Kuremaalt 2 km jagu Laiuse poole sõita. Lisaks hooldatud ning valgustatud radadele on võimalus kasutada ka Kuremaa ujulat.

Vastavalt oludele on Kuremaal võimalik sõita 1;2;3;5 km pikkustel radadel. Hoolduseks on soetatud kaasaegne tehnika ning heade ilmastikuolude puhul on hooldus korralik. Võimalus on kasutada 2007 aastal Eesti Terviseradade projekti raames rajatud ja AS Elektriteenused poolt ehitatud 2,6 kilomeetri pikkust valgustatud rada, mis pikim kogu Jõgevamaal. Sama projekti raames rekonstrueeriti 5 km terviserada, rajaäärsesse vanasse mõisaaegsesse kruusakarjääri rajati valgustatud kelgu- ja laskumisnõlvak.

Kuremaa ujula küll asub terviseradadest endist paari kilomeetri kaugusel, kuid pakub siiski terviseradadele endile lisaväärtust ning moodustavad koos sportliku terviku.

Lisainfot vaata Terviseradade koduleheküljelt ja Kuremaa ujula koduleheküljelt!

Terviseradu arendavad Swedbank, Merko ja Eesti Energia.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.