Koljuluu murdnud Rakvere Tarva mängumees käis operatsioonil

 (6)
Korvpall Tartu Ülikool vs Rakvere Tarvas 04.03.20
Tormi Niits (palliga)Foto: Argo Ingver

Rakvere Tarva ääremängija Tormi Niits sai 13. novembril toimunud Eesti-Läti ühisliiga mängus TalTechiga tugeva löögi vastu pead, mille tagajärjel tuvastati mängijal koljuluumurd. Laupäeval teatas Niits sotsiaalmeedias, et on nüüdseks käinud ka operatsioonil.

"Operatsioon tehtud. Koljuluu tükid, mis meenutasid pigem puslet, pandi kokku kahe plaadiga, sellega on kõik hästi," kirjutas Niits sotsiaalmeedias. "Ei olnud üldse kerge nädal, kuid tänu teie toetusele elasin selle üle. Uskumatud inimesed olete. Tahaks rohkem teie kõigi moodi olla. Egas nüüd midagi. Tükid on kokku korjatud ja tagasi lapitud, vaja veel ainult püsti tõusta ja teekonda jätkata. Sügav kummardus!"

Operatsioon tehtud. Koljuluu tükid, mis meenutasid pigem puslet, pandi kokku kahe plaadiga, sellega on kõik hästi. Ei...

Posted by Tormi Niits on Laupäev, 21. november 2020

Niits sai viga mängus TalTechi vastu juba kolmandal minutil, kui TalTechi mängija Kristjan Kangur tabas positsiooni eest võideldes küünarnukiga Tormi Niitsu pead. Niits viidi haiglasse kontrolli, kus tal tuvastati koljuluumurd.

Tarva klubi juhi Arnu Lippasaare hinnangul oli tegu õnnetu juhusega. „Kangur tuli mängu vaheajal minu juurde ja küsis, kuidas Tormil on. Kindlasti polnud tegemist tahtliku olukorraga, et lähen platsile ja hakkan vastaseid lammutama,“ sõnas Lippasaar mängu järel Delfile.

Video intsidendist: