Inglise leht imestab, et UEFA superkarikafinaal peetakse imeväiksel Lilleküla staadionil

 (31)
Lilleküla staadion, FC Flora ja Nõmme Kalju mäng
Lilleküla staadion, FC Flora ja Nõmme Kalju mängFoto: Madis Veltman

UEFA superkarikafinaali jõudnud Madridi Reali ja Madridi Atletico vutifännid on kindlasti pettunud, kui avastavad, et tänavune finaal peetakse vaid 15 000 pealtvaatajat mahutavad Le Coq Arenal Tallinnas, kirjutab Inglismaa ajaleht Daily Mail.

"Mõlema meeskonna fännid, kes tahaks mängule minna, on pettunud, kui kuulevad superkarikafinaali staadionist. Mängupaik A. Le Coq Arena mahutab vaid 15000 pealtvaatajat," kirjutab Daily Mail.

"Arvestades, et Bernabeu (Reali staadion - toim) mahutab üle 80000 ja Wanda Metropolitano (Atletico staadion) üle 70000, on selle staadioni suurus tühine."

Ajaleht märgib, et algselt oli Le Coq Arena kõigest 10500-kohaline, kuid superkarikafinaali eel tehtud töödega suurendati pealtvaatajate arv 15000-ni. Kuna UEFA jagab suure hulga pääsmeid välja korporatiivsetel eesmärkidel, jääb müüki paisatavate piletite arv veelgi väiksemaks.

UEFA Superkarikafinaal, kus kohtuvad valitsev Meistrite liiga ja Euroopa liiga tšempion, peetakse Tallinnas 15. augustil. Piletimüük algab 5. juuni õhtul UEFA kodulehel (Loe lähemalt: Tallinnas toimuva UEFA Superkarika piletimüük algab juuni alguses).

Futboliit (talgpall)