Kink: Lindperele põhikoosseisu kohta kandikul ette ei kanta

 (55)
Tarmo Kink, jalgpall
Foto: TV3 uudised

Eile Eestisse saabunud Tarmo Kink andis TV6 sporiuudistele intervjuu, kommenteerides muu hulgas ka oma esindaja Marko Välja viimaseid väljaütlemisi Delfis ning ka Joel Lindpere liitumist Eesti koondisega mängudeks Iirimaaga.

Kingiga tegelev Marko Välja lausus kolmapäeval Delfile, et Middlesbrough's leiba teenivale äärepoolkaitsjale otsitakse jaanuariks laenuvõimalusi eelkõige Saksamaa ja Prantsusmaa suunal. Kingi sõnul oli see aga väljamõeldis.

"Välja ise mõtles välja neid jutte. Minul endal pole vahet, mis suunas vaadata. Saaks normaalse klubi, kus saaks normaalselt mänguaega ja treener annaks mulle võimaluse. See on kõige tähtsam. Me ei pea rääkima maailma tippliigades," ütles Kink.

Joel Lindpere kutsumist Eesti koondisse kommenteeris Kink järgmiselt: "USA liigas võid ju tegusid teha, aga see ei tähenda, et tuled koondisse ja võtad kellegi koha ära. Ta peab samamoodi tõestama nagu kõik teisedki, et on seda kohta väärt. Keegi talle seda kandikul ette ei kanna. Kindlasti leidub inimesi, kes võitlevad selle koha eest koos temaga."

Kink sai Middlesbrough's enne tähtsaid koondisemänge palliplatsile joosta reservmeeskonna eest. "Palusin, et saaksin enne Iirimaa mängu reservis mängida, aga see on ikka hoopis teine tase," ütles ta.

Loe lisaks: Mänguaega ihkav Tarmo Kink vaatab Prantsusmaa ja Saksamaa poole

Futboliit (talgpall)