Ralli punktikatse võitis soomlane Kalle Rovanperä (Toyota), teise koha sai Elfyn Evans (Toyota), Tänak sai kolmanda kohaga kolm punkti.

Ralli läks täielikult aia taha seni MM-sarjas kolmandat kohta hoidnud Thierry Neuville'il (Hyundai), kes lõhkus eile auto 7. kiiruskatsel ning startis täna superrally süsteemis, et püüda maksimumi punktikatselt. Paraku tabas teda juba punktikatse stardis mehaaniline probleem, mis jättis ta parimatest kaugele maha.

Tänakule oli see karjääri 13. rallivõit WRC sarjas ja esimene uue tiimi Hyundai auto roolis.

"Olen õnnelik oma esimese võidu üle Hyundai roolis. Tiim nägi suurt vaeva, mina istusin vaid kodus diivani peal. Tunne on suurepärane. Meil on siit varasemad teadmised. Isegi kui sa kõiki katseid ei tunne, tunned sa end ümbritsevate inimeste toetust," kommenteeris Tänak kohe pärast finišit auto katuselt alla tulles.

Autoralli MM-sari jätkub 18.-20. septembrini sõidetava Türgi ralliga.

Hästi esines WRC3 klassis Egon Kaur, kes saavutas Oliver Solbergi ja Jari Huttuneni järel kolmanda koha. 16. katse rehvipurunemine langetas Kauri enne viimast katset neljandaks, kuid poolaka Kajetan Kajetanowiczi üle katuse rullumine tõstis ta poodiumile tagasi.

20-aastane Robert Virves saavutas JWRC klassis kolmanda koha, kuigi oli enne 14. katse rehvipurunemist hoidnud kinni esikohast.