VEF-i ja Ogre kohtumise esimese veerandaja võitis VEF koguni 26:9. Teisel veerandil võõrustajate jõudemonstratsioon jätkus ja esimese poolaja lõpuks oli seis 57:28.

VEF-i poolelt oli poolajaks juba neli pallurit visanud kahekohalise arvu punkte. Jalen Riley arvel oli 13, Artis Ate, Alexander Madsen ja Kristers Zoriks oli jõudnud 11 punktini.

Kolmas veerandaeg kuulus juba absurdi hulka. VEF võitis selle 31:4 ja 30 minuti järel on seega seis 88:32. Neljandal veerandil käis seisu vormistamine, lõpuks jäi VEF peale 61 punktiga, 116:55.

37 kolmesest koguni 20 tabanud VEF-i resultatiivseim oli lõpuks Riley 23 punktiga, Ronald Curry viskas 20 punkti ja Madsen 18 punkti. Ogre kasuks viskas Janis Antrops 9 punkti.

Eesti-Läti liiga läbi aegade suurimast võidust jäi VEF-il napilt puudu. Tippmarki hoiab endiselt oma kätes Kalev/Cramo, kes oli 2020. aastal Tartu Ülikoolist üle 64 punktiga, 110:46.