Itaallased pöörasid mängu enda kasuks teise ja kolmanda veerandajaga, mis võideti vastavalt 26:17 ja 23:15. Panathinaikos tegi viimase poolteise minutiga veel 7:0 vahespurdi ja jõudis viigini 75:75, kuid kohtumise saatuse otsustas Kyle Hines, kes tabas kaks sekundit enne lõppu ühe vabaviske ja viskas teise tahtlikult mööda.

Võitjate resultatiivseim oli Malcolm Delaney, kes kogus 15 punkti ja võttis kuus lauapalli. Hines lisas 13 silma ja 10 lauda. Sergio Rodriguezi arvele kogunes üheksa punkti ja üheksa resultatiivset söötu.

Milanol on nüüd tabelis 18 võitu ja 8 kaotust. Itaallasi edestavad vaid Hispaania suurklubid Barcelona (21-5) ja Madridi Real (20-6).

Pireuse Olympiakos alistas võõrsil Müncheni Bayerni 98:88 ja jätkab neljandal kohal.