Esimeses geimis läks Saksamaa oma teed pärast 17:17 viigiseisu, teises geimis püsis Eesti mängus sees 9:9-ni, kolmandas nähti viimast viiki 15:15 peal.

Saksamaa parimana kõmmutas nende diagonaalründaja György Grozer 17 punkti (rünnakuprotsent 54%, +13), nurgaründajast kapteni Christian Frommi arvele kanti 14 punkti (rünnak 45%, +14).

Eesti toetus Renee Teppani ja Oliver Venno punktidele, vastavalt 15 ja 12, Teppani rünnakuprotsent 38%, Vennol 56%. Serviässades jäi Saksamaa peale 8:5, blokis 7:6. Eesti ründas meeskondlikult 38 protsendiga, Saksamaa 54%, vastuvõtt Eestil 33%, Saksamaal 39%.

Tänases Tallinna alagrupi teises kohtumises kohtuvad kell 19 olümpiavõitja Prantsusmaa ja Horvaatia. Prantsusmaa jätkas EM-i ülikindla võiduga, alistades Horvaatia kolmes geimis 25:15, 25:16, 26:24. Prantslased on EM-i alustanud kahe võiduga, Horvaatia arvel on üks võit ja kaks kaotust.