"Olen väga rõõmus, et Viktor Levada tõi klubi ikooni oma koduklubisse tagasi!” ütles FCI Levadia peatreener Marko Savić klubi kodulehe vahendusel. "Nikita Andreev sobib suurepäraselt meie treenerite tiimi ning meil on tema suhtes väga suured ootused. Olen kindel, et Nikita moodustab koos Tarmo Kingiga klubi spordialasel juhtimisel hea tandemi."

Andrejev tunnistas, et otsus profikarjäär lõpetada oli tema jaoks kahetine. “Ühelt poolt oli mul raske võtta vastu otsus mängijakarjääri lõpetamise kohta, aga teisest küljest väga lihtne ja kerge! Pöördun oma koduklubisse tagasi uues rollis!" rääkis Andrejev.

"Levadias alustasin ma jalgpallurina profikarjääri ning samuti alustan Levadias oma teekonda elukutselise treenerina. See on väga sümboolne ja ma olen kindel, et suudan aidata nii klubil kui meeskonnal saavutada edu! Suur tänu klubi presidendile Viktor Levadale, klubi juhtkonnale ja treeneritele kutse ja usalduse eest!” lisas ta.

Andrejev kuulus mängijana Levadia ridadesse aastatel 2006-2009 ja 2017-2019. Lisaks Lasnamäe Ajaxile, Levadiale ja Legionile jõudis ründaja aastate jooksul mängida veel välismaa klubides Almeria B (Hispaania), FC Tyumen (Venemaa), Saraatovi Sokol (Venemaa), FC Tambov (Venemaa) ja Intercity (Hispaania). Premium liigas jäi tema arvele 204 mänguga 117 väravat ning 21 resultatiivset söötu.