SS19-SS24

19. ja 20. kiiruskatsel sõitsid tiimikaaslased Tänak ja Neuville välja võrdse aja. Kui uskuda WRC kodulehte, läks mõlemal kiiruskatsel võit kirja siiski belglasele. 21. kiiruskatsel jätkas Neuville heas hoos, edestades katse võitjana Ogier'd 0,1 sekundiga. Esimesena startinud Tänak sai kirja seitsmenda aja (+7,5). WRC üldarvestuses positsioonide osas muutusi ei toimunud. Küll aga vähendas Neuville iga katsega vahet teisel kohal asuva Breeniga.

22. kiiruskatse võitis Tänak. SS23-l noppis järjekordse katsevõidu Neuville, kuid ta hilines minuti jagu starti. Nii määrati belglasele 10-sekundiline ajatrahv. Üldarvestuses jääb ta nüüd Breenist maha 24,5 sekundiga. Ogier omakorda kaotab Neuville'ile pärast trahvi 10,7 sekundiga. Rovanperä liigub iga katsega üha kindlamalt võidu suunas.

Punktikatse võitis Tänak, kellele järgnesid Neuville (+2,7), Ogier (+3,6), Evans (+4,4) ja Rovanperä (+9,4). Kindlalt sõitnud Rovanperä vormista Power Stage' il karjääri esimese etapivõidu. Ühtlasi sai temast noorim sõitja, kes MM-rallil poodiumi kõrgeimale astmele pääsenud.

Tänak lõpetas ralli üldarvestuses 31. kohal. Georg Linnamäe lõpetas WRC2-s kuuendal kohal. Ta kaotas klassi võitnud Andreas Mikkelsenile 7.08,4-ga. WRC3-s sai Raul Jeets viienda koha, kaotust võitjale Lukjanukile kogunes 7.17,7. Superrally süsteemis võistelnud Egon Kaur lõpetas WRC3 kümnendal kohal (+1:10.56,5). Alates laupäevast Superrally süsteemis kihutanud Robert Virves sai JWRC-s seitsmenda koha. Kaotust klassi võitnud Sami Pajarile kogunes 1:13.58,0.

Üldarvestuses sai Jeets parima eestlasena 17. koha. Ta edestas 4,5 sekundiga just Linnamäed.