SS10-SS13:

23,56 km pikkuse kiiruskatse võitis ülikindlalt Kalle Rovanperä, kes edestas Ott Tänakut 10,7 ja Craig Breeni 14,3 sekundiga. Üldarvestuses kasvas soomlase edu Breeni ees 22,8 sekundile. 11. kiiruskatsel teenis Tänak nädalavahetuse teise katsevõidu. Rovanperä kasvatas aga edu Breeni ja Neuville omakorda Ogier' ees.

12. kiiruskatse starti hilines Tänak. Eestlane pidi startima teisena, kuid läks rajale hoopis Ogier' järel ja tiimikaaslase Neuville'i ees. Kontrollpunkti hilinemise eest sai Tänak 2.10 ajatrahvi, kuid kiiruskatselt noppis ta taas katsevõidu. Rovanperä kaotas 0,4 sekundiga Tänakule, aga kasvatas Breeni ees edu juba 36 sekundi peale.

13. kiiruskatsel noppis Tänak juba päeva kolmanda katsevõidu. Rovanperä loovutas Breenile 0,3 sekundit, aga hoiab siiski turvalist edu. Ogier' suutis aga Neuville'iga vähendada vahet 4,5 sekundi peale. SS13 peatati ühtlasi ajutiselt, sest karmi avarii tegi WRC2-s klassis võistelnud Nikolai Gryazin.

SS14-SS18:

Tänak jätkas edukat seeriat, võites nii 14. kui ka 15. kiiruskatse. Kokku on Hyundai sõitja võitnud juba viis kiiruskatset järjest. Tipus on aga vahed hakanud kärisema, kui Rovanperä kasvatab iga katsega edu Breeni ees. Lisaks kindlustab Neuville iga kiiruskatsega kolmandat kohta. SS15 järel oli belglase edu Ogier' ees juba 12,2 sekundit.

Kui 16. kiiruskatse võitis taas Tänak, siis 17ndal eestlase võitude seeria lõppes. Nimelt hilines Tänak taas starti, minnes rajale Neuville'i järel. Tolmuvabas olus sõita saanud belglane teenis ralli esimese katsevõidu, edestades Tänakut 0,6 sekundiga. Ralli kindla liidrina jätkas katse järel ikka Rovanperä, kelle edu Breeni ees 46,3 sekundit. Neuville kasvatas samal ajal edu Ogier' ees.

Päeva lõpetanud 1,64 km pikkuselt publikukatselt noppis nädalavahetuse esimese katsevõidu Ogier. Ta edestas Neuville'i 0,7 ja Evansit 1,3 sekundiga. Äreva hetke elas üle Breen, kes sõitis üle suure kivi ja kaotas lühikesel katsel Ogier'le 5,7 sekundiga.

Georg Linnamäe lõpetas WRC2 klassi kuuendal kohal, kaotust Andreas Mikkelsenile on 5.54,8. Ainsa eestlasena WRC3-s päeva lõpetanud Raul Jeets hoiab viimase päeva eel viiendat kohta, kaotust Aleksei Lukjanukile on 6.44,9. JWRC-s hoiab Superrally süsteemis sõitev Robert Virves kaheksandat kohta, ta kaotab liidrile Sami Pajarile ühe tunni ja 13 minutiga.