Nadal juhtis avasetti veel 4:2, kuid lasi siis kahel korral oma pallingu murda ja kaotas neli geimi järjest. Teises setis asus hispaanlasest oluliselt agressiivsemalt mänginud Zverev 4:2 juhtima ja hoidis edu lõpuni.

34-aastane Nadal sai vaid kaks murdevõimalust, millest realiseeris ühe, lõi ainult kuus winner`it ja tegi 17 sundimata viga. Kohtumine kestis tund ja 45 minutit.

Poolfinaalis kohtub Zverev Dominic Thiemiga (ATP 4.), kes alistas John Isneri (ATP 39.) 3:6, 6:3, 6:4.

Nadali mänguvorm enne French Openit tekitab suuri küsimusi. Hiljuti langes ta veerandfinaalis konkurentsist ka Monte Carlo saviliivaväljakuturniiril. Samas Barcelona Openi suutis ta võita.

Siiani on Hispaania äss Roland Garrose tippturniiri võitnud koguni 13 korda. Tänavused Prantsuse lahtised algavad 30. mail.