Tegemist on põhihooaja tulemuste põhjal teise ja seitsmendana asetatud klubidega. Kuigi TalTech alustas mängu eeldatava autsaiderina, läksid nad mängu geimidega 2:1 juhtima, kuid lõpuks võttis Selver siiski oma.

Selveri parimana tõi Kristo Kollo võistkonnale 17 punkti, Andrus Raadik lisas 13 punkti. TalTehci resultatiivseim oli Valentin Kordas 27 punktiga.

Veerandfinaalid peetakse kahe mängu võiduni. Selver-TalTechi seeria jätkub 10. aprillil Audentese spordihallis.

Avamängude järel on oma veerandfinaalseeriates eduseisus veel Saaremaa, Pärnu ja Jekabpils. Saaremaa kohtub teises mängus leedulaste Gargzdaiga Selver-TalTehci mänguga samal ajal ehk kell 17. Samal ajal algab ka Tartu Bigbanki ja Pärnu teine kohtumine. Pool tundi hiljem pannakse pall mängu Jekapbilsi ja Jurmala RTU Roberžardze kohtumises.