Võitjate ridades lõi mõlemad väravad keskkaitsja Vladimir Avilov, kes oli täpne 42. ja 69. minutil. Kalju lõpetas kohtumise vähemuses, kuna 80. minutil sai punase kaardi ukrainlasest leegionär Vladislav Veremiejev.

Kui sel aastal on Kalju seni silma paistanud esimesel minutil tehtud KTM-i (klubis treenitud mängija) vahetusega, siis sel korral trikitama ei hakatud. KTM-idest alustasid algkoosseisus Kaspar Paur ja Alex Matthias Tamm.

Pauri asemel tuli 55. minutil väljakule teine KTM Kaarel Usta. Tamm võeti puhkama 67. minutil ning tema asemele tuli mängu võistkonna kõige loovam mängija Amir Natkho. Natkho oli eelmisel hooajal selgelt Kalju mänguliseks liidriks ning Venemaa passiga mängumees andis koguni 14 resultatiivset söötu. Sel hooajal on Natkho alustanud pigem tujutult ning eelmises kolmes ametlikus kohtumises vahetati ta teisel poolajal pingile.

Kalju on nüüd kolme kohtumisega kogunud kuus punkti. Kuressaare on seni kaotanud kõik kolm matši.

Päeva teises kohtumises tegid Narva Trans ja TJK Legion esimese koduväljakul 0:0 viigi.