Tottenham pääses kohtumist juhtima 13. minutil, kui penalti realiseeris Harry Kane. Inglasest ründaja on tänavusel hooajal seitsme mänguga olnud osaline juba 14-s väravas. Kane on ise löönud kuus ning andnud söödu kaheksale tabamusele.

56. minutil tõi Tariq Lamptey tabloole 1:1 viigiseisu. Viimane sõna jäi siiski Tottenhamile. 73. minutil suunas Sergio Reguiloni söödu peaga väravasse Gareth Bale, kes oli alles loetud minutid varem vahetusest platsile tulnud. Sügisel Madridi Realist laenulepingu alusel Tottenhami naasnud Bale'ile oli see esimene värav Tottenhami särgis pärast 7 aastat ja 166 päeva. Viimati oli ta seega täpne 2013. mais Sunderlandi vastu, mis oli just tema lahkumismäng enne Reali siirdumist.

Tottenham tõusis võidu abil teisele kohale, olles kogunud 14 punkti. Kahe punktiga ollakse maas liidrist FC Liverpoolist. Brighton jätkab viie silmaga 16. real.