Rapla võitis avaveerandi 15:10, poolajaks juhtisid võõrustajad juba 33:21. Teisel poolajal algas TalTechi tagasitulek. Kolmanda veerandi lõpuks oli kaotusseis vähenenud neljapunktiliseks (39:43). TalTech pani paremuse maksma viimasel veerandajal, kui Raplal lasti visata kõigest 7 punkti. TalTechi võidunumbriteks jäid lõpuks 57:50.

Indrek Kajupank tõi võitjate poolelt 18 punkti ja noppis kuus lauapalli, 11 silma lisas Tanel Sokk. Kahekohalise punktiarvuni jõudis ka Erik Keedus (10). TalTechi eest mängis sedapuhku ka Kristjan Kangur, kes mäletatavasti avavoorus Pärnu Sadama vastu klubi eksimuse tõttu kaasa teha ei saanud. Kogenud mängumees viskas TalTechi kasuks seitse punkti ja korjas seitse lauapalli.

Rapla poolelt paistis silma Mario Ihring, visates 13 punkti, korjates kaheksa lauapalli ja saades kirja seitse tulemuslikku söötu. Al-Wajid Aminu lisas üheksa silma. Saimon Sutt panustas kaheksa punkti ja