Kohtumine algas eestlaste jaoks katastroofiliselt, kui kõigest 3. minutil saatis Märten Kuusk palli enda võrku. Nimelt söötis Kuusk palli tagasi puurilukule Karl Jakob Heinale, kuid kaitsja valearvestuse tõttu maandus pall võrgus.

33. minutil viigistas Rauno Sappinen seisu, kelle leidis värava eest hea sööduga üles Artur Pikk. 1:1 viigiseisul ka avapoolaeg lõppes.

61. minutil viis Sappinen juba eestlased juhtima. Kuus minutit hiljem oli vastastel hea võimalus viigistada, kuid Aleksandar Trajkovski penalti maandus latis. Kümmekond minutit hiljem teenis omakorda penalti Eesti, kui vastaste karistusalas mängis üks makedoonlastest käega. Frank Liivak ei eksinud ja viis Eesti 3:1 juhtima.

Seejärel panid külalised juba suurema surve peale ning 80. minutil jõudiski vanameister Goran Pandev sihile, vähendades kaotusseisu 2:3 peale. 88. minutil jõudsid vastased uuesti sihile, sedapuhku kasutas eestlaste eksimuse karistusalas ära Gjoko Zajkov. 3:3 viigiseisul ka kohtumine lõppes.

Eestil on Rahvuste Liiga C-divisjoni teises grupis kolme mänguga kirjas üks punkt. Põhja-Makedoonia kontol on viis silma.