Chelsea pääses kohtumist juhtima 19. minutil, kui täpne oli Timo Werner. Suvel Londoni klubiga liitunud sakslasele oli see esimeseks ametlikuks väravaks uue koduklubi särgis.

Viigiväravat taga ajanud Tottenham jõudis lõpuks tabamuseni 83. minutil, kui värava ees sai vabalt löögile Erik Lamela. Kuna normaalaeg lõppes 1:1 viigiseisul, ootas ees penaltiseeria.

Kuigi Chelsea valdas 63% mänguajast palli, sai rohkem pealelööke kirja Tottenham (11:7). Raamide vahele said mõlemad tiimid aga kolm lööki.

Kõrgetasemelises penaltiseerias lõid esimesed üheksa meest penalti sisse. Chelsea poolelt kerkis lõpuks patuoinaks Mason Mount, kes tabas posti. Kuna tegu oli seeria viienda penaltivooruga, tähendas inglase eksimus, et võit kuulus Tottenhamile.

Veerandfinaalis ootab Tottenhami ees Aston Villa ja Stoke City vahelise kohtumise võitja.