Avamängu oli Pärnu võitnud 3:0. Poolfinaalis läheb Pärnu vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubiga, kolme võiduni peetava seeria avamäng toimub 16. märtsil, vahendab volley.ee.

Pärnu edukaimaks tõusis täna brasiillane Chizoba Neves Atu, kes tõi 25 punkti (+14), 13 silma (+3) läks Taavet Leppiku kontosse ja 10 punkti (+5) lisas Illia Kovalov, kes sai kolmandas geimis vigastada ja pidi mängu pooleli jätma. Pärnu vastuvõtt oli 61%, rünnakuid lahendati 56-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 10 (Chizobalt 5 blokki) ja servil löödi 9 ässa (4 ässa läks Toms Švansi arvele) ja eksiti 22 pallingul. Pärnu poolel ei teinud täna kaasa Siim Ennemuist.

TalTechi resultatiivseimad olid Richard Orutar ja Valentin Kordas, kes kumbki tõid 15 punkti (efektiivsus vastavalt +8 ja +5). Üliõpilasmeeskonna vastuvõtuprotsent oli 49, rünnakuprotsent 35, blokipunkte saadi 7 (3 blokki sai kirja Tamur Viidalepp) ning servil löödi 5 ässa ja eksiti 16 pallingul. TalTech pidi ka täna hakkama saama vigastatud liidri Mihkel Nuudita. TalTech hakkab nüüd mängima 5.-6. koha kohtumisi, vastaseks teise veerandfinaali kaotaja ehk kas Selver Tallinn või Rakvere Võrkpalliklubi.

Teises veerandfinaalpaaris juhib Selver Tallinn mängudega 1:0 Rakvere Võrkpalliklubi vastu. Avakohtumine võideti 3:0 (25:19, 25:19, 25:18). Seeria teine kohtumine toimub 10. märtsil kell 18.00 Rakvere spordihoones ning vajadusel kolmas mäng 11. märtsil kell 19.00 Audenteses.