Kanepi pääses avasetis 5:1 juhtima, kuid poolatar võitis siis neli geimi järjest. Avasett läks kiiresse lõppmängu, kus eestlannal oli kaks settpalli. Teisel settpallil tegi Kanepi topeltvea ja kaotas lõpuks kiire lõppmängu 8:10.

Kanepi pääses teises setis 2:0 juhtima, kuid jättis siis ridamisi murdepalle kasutamata. Poolatar võitis lõpuks teise seti 6:3, Kanepi suutis realiseerida vaid ühe murdepalli kümnest! Matš kestis 1 tund ja 53 minutit.

Kanepi lõi kolm ässa ja tegi kuus topeltviga. Radwanska võitis mängu jooksul 86, Kanepi 76 punkti.

Kokku on Kanepi Radwanskaga kohtunud kolmel korral ja kõik need matšid kõvakattega väljakul kaotanud. Viimati oldi vastamisi mullu septembris Tokyos veerandfinaalis, kus Radwanska võitis 6:2, 7:6 (9:7).

Radwanska on sel hooajal võitnud 34 kohtumist, temast rohkem võite on ette näidata vaid esireketil Victoria Azarenkal (35).