Möödunud nädalal Orleansi Challenger 125 turniiril veerandfinaali pääsenud Lajal alistas avaringis kohaliku mängija, 26-aastase Prantsusmaa tennisisti Geoffrey Blancaneaux´i (ATP 243.) tund ja 14 minutit kestnud mängus 6:4, 6:2.

Lajal servis kohtumise jooksul seitse ässa ja tegi null topeltviga, prantslase saldosse kogunes viis ässa ja viis topeltviga. Eesti tennisist ei loovutanud kohtumise jooksul ainsatki enda pallingugeimi, võites esimeselt servilt 76 ja teiselt 58 protsenti punktidest. Murdepalle realiseeris Lajal 75-protsendiliselt (3/4). Mängu üldpunktid jäid eestlase kasuks 64:43.

Turniiri teises ringis kohtub Lajal Prantsusmaa tennisisti Quentin Halys´i (ATP 99.) või teise kohaliku mängija Matteo Martineau´ga (ATP 204.). Kohtumine toimub kõigi eelduste kohaselt kolmapäeval või neljapäeval.